"В бідних сім'ях народжуються діти "низької якості": нардепка "Слуги народу" осоромилася антигуманною заявою

"В бідних сім'ях народжуються діти "низької якості": нардепка "Слуги народу" осоромилася антигуманною заявою

Фото: УНІАН

Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає її відставки.

Голова парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, нардепка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова заявила, що в родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає її відставки.

Про це йдеться в заяві Постійної комісії ФПУ.

Організація написала відкритий лист до спікера Верховної Ради з вимогою відкликати з посади голови комітету Третьякову через її "антисоціальну та антигуманну позицію".

Йдеться про відео, на якому Третьякова розмірковує про доцільність виплачувати безробітним громадянам соціальну допомогу. Зокрема, вона заявила, що в родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості".

"Коли демографічно надаємо такі засоби, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти", – заявила народна обраниця.

Також вона стверджує, що Велика Британія і Сінгапур приймають жорсткі заходи для боротьби з безробітними.

"Велика Британія в цьому сенсі дуже жорстока щодо тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, має бути стерилізований. Ось така жорстока політика. Хочу сказати, що дуже часто Лі Куана Ю (експрем’єра Сінгапуру, – ред.) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти", – сказала Третьякова.

Нардепка сказала, що такими садистськими методами влада інших держав "викорчовувала в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками".

"Співати пісні потрібно тим, хто щодня встає на захист своєї Батьківщини, на захист свого будинку, і щоб готувати своїх утриманців. Усі, хто цього не робить, вони не можуть відносити себе до гідного життя", – додала Третьякова.

Нагадаємо, нардеп "Слуги народу" Євгеній Брагар в ефірі телеканалу "112 Україна" запропонував пенсіонерці "продати собаку елітної породи", щоб заплатити за комунальні послуги. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація