Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Крим можуть прийняти у склад Росії.

У Держдумі Росії зареєстрований законопроект про анексію Криму. Його зареєстрували 16 депутатів Держдуми ще 28 лютого, але подробиці стали відомі тільки зараз.

Законом пропонується "прийняття" суб'єкта "за результатами референдуму, проведеного відповідно до законодавства іноземної держави на території даної частини іноземної держави.

Якщо питання про її приєднання до Російської Федерації отримало схвалення або на звернення органів державної влади даної частини іноземної держави".

"У випадку прийняття в РФ у якості нового суб'єкта частини іноземної держави цьому суб'єкту надається статус республіки, краю, області, автономної області або автономного округу відповідно до зазначеного в пункті 2 цієї статті міжнародним договором, а при його відсутності – відповідно до федерального конституційного закону про прийняття в Російську Федерацію нового суб'єкта", - сказано в законопроекті.

Приєднання Криму_1

При цьому, у пояснювальній записці до законопроекту відкрито згадується Крим. Водночас, підконтрольний Росії самопроголошений уряд Криму заявляв, що не збирається переходити до складу Росії, а лише наполягає на розширенні автономії.

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді Криму пропонують перейти на московський час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції