В Іспанії показали злощасну віллу сина Черновецького за 10 мільйонів євро

В Іспанії показали злощасну віллу сина Черновецького за 10 мільйонів євро

Фото: diaridegirona.cat

Нерухомість придбана за злочинні кошти – підозрюють правоохоронці.

З'явилися нові подробиці затримання сина екс-мера Києва Степана Черновецького. Його виводили в кайданках із вілли, що розташована на іспанському курорті Саґаро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із будинку виносили ящики з документацією, а також іншими доказами. Іспанська правоохоронна система підозрює Степана Черновецького в організації злочинного угруповання. Також, за їхніми даними, дім у курортному містечку придбаний за відмиті кошти. За оцінками ріелторів, квадратний метр у цьому елітному районі на березі моря коштує від 2,5 тисяч євро.

З’явилися нові подробиці затримання сина Черновецького

З’явилися нові подробиці затримання сина Черновецького

У містечку Саґаро і прилеглих районах найдорожча нерухомість на території Каталонії. Вілла Черновецького-молодшого має гарний вигляд. На території збудовано кілька об'єктів, чималий будинок, басейн, сад. Схожий маєток може коштувати 10 мільйонів євро. Саме у відмиванні такої суми звинувачують сина екс-мера столиці України. Іспанські податківці прискіпливо перевіряють, хто в них купує нерухомість і яким чином зароблені гроші. Степану Черновецькому суд має обрати запобіжний захід.

Наразі відомо, що з 2011 року Степан очолював інвестиційну компанію. Разом із ним серед директорів є ще один українець Роман Валесюк. Йому належить спільний з Арменом і Ашотом Маїлянами бізнес. У схемі фігурують іще кілька іспанських, слов'янських та вірменських прізвищ. Поліція затримала більшість фігурантів справи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація