В Ізмаїлі депутатка зчинила п'яний скандал на ринку

В Ізмаїлі депутатка зчинила п'яний скандал на ринку

Сніжана Кравцуненко вчинила п'яний дебош на ринку в Ізмаїлі / Фото: obozrevatel.com

Зранку 8 березня депутат на позашляховтку заїхала на ринок за рибою разом з нетверезим чоловіком за кермом.

Депутат Ізмаїльської міської ради Сніжана Кравцуненко стала фігурантом гучного скандалу на 8 березня.

Близько 10-ї години ранку разом з п'яним чоловіком депутат заїхала на ринок на автомобілі. Як розповіли очевидці, незважаючи на те, що на ринку було багато пішоходів, позашляховик попрямував в сторону рибного корпусу.

Коли машину зупинив охоронець базару, з неї вилізла депутат разом з явно нетверезим чоловіком, який і був за кермом. Жінка почала розмахувати своїм посвідченням, вимагаючи звільнити дорогу. А її чоловік накинувся на охоронця з кулаками.

Парочку втихомирили співробітники ринку, які скрутили бешкетників і викликали міліцію. Депутата з чоловіком доставили до міського відділку, а позашляховик - на штрафмайданчик. Складено протокол про адміністративне правопорушення.

Секретар Ізмаїльського міськради Євгенією Пундик підтвердив факт інциденту за участю колеги. Однак він заявив, що Сніжана Кравцуненко більше не є його однопартійцем. За словами Пундика, депутат була виключена з фракції ПР кілька місяців тому, і на найближчій партійній конференції позбудеться партквитка.

Нагадаємо, Сніжана Кравцуненко вже "засвітилася" одного разу в гучному політичному скандалі через "квадратні метри". Тоді, у листопаді 2011 року, вона і ще один регіонал Юрій Дмитрієв звинуватили Пундика в адресній роздачі міського майна "потрібним людям". Крім того, вони оприлюднили запис телефонної розмови нібито з секретарем ради, в якому той загрожує Дмитрієву розправою.

Повʼязані теми:

Наступна публікація