У Кабміні запропонували коаліційним фракціям внести резолюцію недовіри уряду

Кириленко запевнив, що уряд готовий до оновлення тексту коаліційної угоди.

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко вимагає, щоб коаліція розглянула вотум довіри уряду і визначилася, чи підтримує його.

Про це він сказав сьогодні, 25 січня, під час засідання погоджувальної ради парламенту, передає Українська правда.

Кириленко каже, що протягом всього минулого року уряд працював під шквалом критики з боку коаліції. За його словами, це ненормально.

"Шкода, що у багатьох випадках ця критика йшла від членів, а подекуди від цілих фракцій коаліції. Працювати у такому режимі наступний, а точніше теперішній уже 2016 рік, є контрпродуктивним", – стверджує він і додає, що у Європі так не буває.

"З огляду на це ми пропонуємо тим фракціям, які продовжують кампанію критики уряду і при цьому належать до правлячої коаліції, внести резолюцію недовіри уряду згідно з регламентом, зібрати підписи, проголосувати і вирішити питання у кардинальний спосіб. Якщо їм для цього потрібні голоси опозиційних фракцій – будь ласка", – сказав віце-прем'єр.

Кириленко запевнив, що уряд готовий до оновлення тексту коаліційної угоди і до "точкових кадрових змін" у складі Кабміну.

"Хоча нам видається, що ці питання є лише приводом для декого, хто хотів би політичної розправи з Кабінетом міністрів", – додав він.

Раніше у фракції "Самопоміч" почали вимагати переписати коаліційну угоду та сформувати новий уряд. Лідер фракції Олег Березюк наголосив, що апогеєм порушення всіх правил публічного управління була розробка і прийняття бюджету країни. 

Крім того, ВО "Батьківщина" вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: