В коаліції назбирали 300 голосів на ухвалення суддівських законів

Про це заявив голова однієї з фракцій.

У парламенті є необхідні 300 голосів для прийняття закону, щодо змін до Конституції в частині правосуддя.

Про це УНІАН повідомив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

За його словами, 300 голосів народних депутатів вже "є".

Також Бурбак додав, що зокрема фракція "Народного фронту" голосуватиме і за законопроект про судоустрій і статус суддів, і за зміни до Конституції в частині правосуддя.

Нагадаємо, сьогодні, 2 червня, на черговому пленарному засіданні Верховна Рада розгляне "суддівське питання". Зокрема, буде розглянутий проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" (щодо забезпечення прав суддів, які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із стихійним лихом, військовими діями, проведенням антитерористичної операції).

Як зазначили в офісі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, "проект закону закладе фундамент нової системи правосуддя для європейської України – системи деполітизованої та незалежної, з чесними, професійними та справедливими суддями".

У Верховні Раді планують багато змін

Судова реформа стоїть першою у порядку денному, це складний законопроект, поданий Петром Порошенко, що має привести до ладу судову систему. Наразі біля Ради монтують сцену, на якій виступлять українські гурти, які закликатимуть депутатів встановити квоти в 35% для підтримання української музики на радіостанціях. Також поряд збираються і люди, які бажають перейменування Кіровограда у Кропивницький. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: