В Криму "глава району" напав на місцеву "депутатку" за допомогою її дядька: жінку душили й били

Також був побитий і її чоловік. Обоє - госпіталізовані.

В окупованому Криму "глава" Нижньогірського району Олександр Петров побив "депутата" Нижньогірського "сільради" від "Єдиної Росії" Катерину Самбурську та її чоловіка.

Про це 3 серпня повідомило видання "Новая газета" з посиланням на Самбурську. За її словами, напад стався в дворі її будинку ввечері.

"Разом з Петровим у побитті брав участь мій дядько Сергій Самбурський, з яким у глави району хороші стосунки, а у мене натягнуті", - додала жінка.

Конфлікт виник, коли вона поливала квіти.

олександр петров
primechaniya.ru
Олександр Петров

"Петров стояв біля припаркованої поруч з моїм будинком машини. В цьому ж будинку живе і мій дядько. Я задумалася, і в якийсь момент почала дивитися в бік Петрова. Він закричав: "Чого дивишся?" Я відповіла, що перебуваю у себе вдома, і можу дивитися, куди хочу. Почалася словесна перепалка. Тут вийшов чоловік, він запитав, в чому справа? Але на нього зі словами "зараз я тобі покажу, в чому справа" накинувся мій дядько. Зав'язалася бійка. До неї підключився і Петров. Я намагалася розборонити бійку, вчепилася главі району в руку. Але він у відповідь почав мене душити, потім кілька разів ударив", - стверджує жінка.

Самбурська з чоловіком госпіталізовані до Нижньогірської районної лікарні. У "депутата" - підозра на струс мозку, перелом руки і множинні гематоми, у її чоловіка - перелом ноги і розрив паху.

побитий в криму чоловык эдинороски
primechaniya.ru
Чоловік Самбурської

У лютому російські ЗМІ повідомили, що у Петрова є судимість за зберігання наркотиків.

Раніше повідомлялося, що у російському місті Ачинськ депутати міськради та законодавчих зборів Красноярського краю влаштували бійку під час відпочинку у лазні.

Залиште свій коментар