Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Мережі з'явились документи, як депутат "БПП" Кононенко узгоджує з розшукуваним бійцем "темники"

У інтернет-листуванні нардеп пообіцяв зняти Манька з розшуку, якщо той оприлюднить компромат.

Перший заступник голови фракції "Блока Петра Порошенка" Ігор Кононенко погоджував з розшукуваним МВС бійцем-добровольцем Валентином Маньком тексти виступів проти лідера УКРОПУ Геннадія Корбана. Про це йдеться в оприлюдненому у Мережі листуванні між Кононенком та Маньком.

Скріншоти з перепискою викладено на сторінці партії УКРОП. Повідомляється, що переписку оприлюднив один з лідерів партії Андрій Денисенко. З листування випливає, що Манько, перебуваючи за кордоном, погоджував з Кононенком свій приїзд в Україну з тим, щоб оприлюднити інформацію про начебто злочини Геннадія Корбана, які у партії спростовують. За це він отримав особисті гарантії від нардепа стосовно того, що його буде звільнено від кримінальних переслідувань. У заяві партії зауважують, що Манька 12 листопада, у день листування, зняли з міжнародного розшуку.

Крім того, Манько та Кононенко обговорюють стратегію подальших дій та програмних виступів. Зокрема, що вони "не проти олігархів", а проти "зростання з криміналом". Всі тексти своїх виступів Манько передає Кононенку, й останній дає добро на користування цими тезами. "Все ок. Розганяємо", - йдеться у оприлюднених скріншотах від імені Кононенка.

Зауважимо, що на сайті МВС Валентин Манько все ще перебуває у внутрішньому розшуку. На сайті повідомляється, що чоловік зник у Донецьку, а йому інкримінують злочин, передбачений ст.187 ч.4 КК України – розбій спрямований на заволодіння майном у вели ких чи особливо великих розмірах, або вчинений органі зованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень. Карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Манько у розшуку
МВС
Манько перебуває у розшуку МВС

Сам Валентин Манько напередодні підтвердив, що його пошта та сторінка у Facebook піддаються хакерським атакам і скоро можлива поява компрометуючих його матеріалів.

"Зламують мою пошту і ФБ. Намагатимуться вилити бруд, очорнити мене - це в їхньому стилі. Головне не забувайте, я не все козиря показав", - писав Манько.

ТСН звернулася до Ігоря Кононенка з проханням прокоментувати оприлюднену інформацію. Станом на вечір 3 грудня відповіді від депутата президентської партії не надійшла.

На початку вересня журналісти програми "Схеми" оприлюднили дані про активи президента Порошенка та його бізнес-партнерів, одним з яких і є Ігор Кононенко. У листопаді журналісти програми "Гроші" викрили фінансові таємниці скандального гуртожитку заводу Ігоря Кононенка. Саме його політики називають "сірим кардиналом" президентської політсили, а Геннадій Корбан впевнений, що саме Кононенко "замовив" його арешт. Заступник Генпрокурора Шокіна Віталій Касько розповідав про наявність вказівок від Кононенка до ГПУ щодо винесення рішень у певних справах.

Сам Кононенко погрожує ЗМІ судовими позовами через інформацію про скандал у фракції БПП.

Залиште свій коментар

Вибір редакції