Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Мін'юсті оприлюднили кількість чиновників в люстраційному списку

За пунктом КДБ із СБУ та інших органів були надіслані документи та включені в реєстр всього 12 осіб.

У реєстрі осіб, до яких застосована заборона обіймати посади відповідно до закону про очищення влади, перебувають 897 чиновників.

Про це повідомила директор Департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, передає УНІАН.

"Мін'юст веде реєстр осіб, до яких застосовані заборони, передбачені законом (про люстрацію – ред.), в такому реєстрі – 897 осіб. Якщо ми казали, що за посадами потрапляє (під люстрацію - ред.) приблизно 5-6 тисяч", - заявила вона. 

Серед органів прокуратури – 201 особа, органів МВС – 193 особи, ДФС – 258, СБУ – 48, серед обласних, районних адміністрацій – 45, інші особи – 152. 

"Найвищі посадовці, які потрапляють під звільнення протягом 10 днів з моменту вступу закону і були внесені одразу в реєстр – це 443 особи", - сказала директор Департаменту з люстрації Мін'юсту.

"За пунктом КДБ із СБУ та інших органів були надіслані документи та включені в реєстр всього 12 осіб. По комуністичній партії, відповідні посади не нижче керівника райкомів, внесені 4 особи в реєстр", - додала вона.

Раніше Козаченко зазначила, що прокурори, які працювали на керівних посадах під час Революції Гідності, переховуються від люстрації. За її словами, в лавах прокуратури перебуває 6 осіб, які безпосередньо під час акцій масових протестів були керівниками або заступниками прокуратури міста Києва - це Погорілий, Софіїв, Василів, Безкоровайний, Твердохліб і Кровошецький. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції