Москва відреагувала на рішення Києва розірвати угоду про дружбу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російське МЗС заявило, що відносини доведеться відновлювати іншим політикам.

В Міністерстві закордонних справ РФ висловили занепокоєння ініціативою України припинити дію договору про дружбу співробітництво і партнерство з РФ. Там висловили сподівання, що відносини будуть відновлювати інші українські політики.

Про це повідомили в прес-службі російського відомства.

В МЗС зазначили, що українська влада демонструє готовність з легкістю руйнувати відносини між країнами.

"Заходи, що вживаються нинішнім керівництвом України викликають глибокий жаль. У прагненні обслуговувати чужі геополітичні інтереси і свої політичні амбіції київська влада демонструє готовність з легкістю руйнувати все те, що напрацьовувалось роками і десятиліттями, рвати зв'язки, які вибудовувались багатьма поколіннями наших спільних предків". - йдеться в повідомленні

Також у відомстві згадали про "багатовікове спільне минуле, тісні духовні, культурні та родинні зв'язки між Україною та РФ".

"Нинішня криза між нашими країнами буде подолана. Однак відновлювати відносини, очевидно, доведеться вже з іншими, більш відповідальними українськими політиками.

Нагадаємо, що 17 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ, який припиняє дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Цьому передувало доручення від президента Міністерству закордонних справ підготувати необхідний пакет документів для розірвання договору. А коли документи були підготовленні, пропозицію підтримали на засіданні РНБО.

ВідеоУкраїнські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

"Мета Росії - окупувати Азовське море", - заявив Президент Порошенко для The Washington Post. У Москви є цілий план, як це зробити. Інакше не пояснити відверту морську провокацію, свідком якої став журналіст ТСН.Тижня. Екіпаж російського бойового катера, - заявивши на міжнародній радіохвилі, що виконує спеціальне завдання, - пішов на таран українського бойового корабля.

Українські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції