Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Москві заявили, що наполягатимуть на присутності спостерігачів РФ на виборах в Україні

В МЗС Росії впевнені, що на виборах президента України мають бути спостерігачі з РФ.

В Росії заявили, що "продовжать відстоювати на всіх рівнях право своїх спостерігачів бути присутніми на виборах президента України".

Про це 12 лютого заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, передає ТАСС.

"Ми продовжуємо наполягати на правоті своєї позиції, на праві спостерігачів бути присутніми на виборах в Україні. Будемо продовжувати це робити на всіх рівнях", - сказав він.

Нагадаємо, у четвер, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах. Своєю чергою Європейська комісія не зраділа рішенню.

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. А глава МЗС РФ Сергій Лавров стверджував, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

ВідеоСпостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Спостерігачів із Росії не пустять на вибори в Україну. Народні депутати ухвалили закон, який забороняє бути офіційним спостерігачем громадянам держави-агресорки, та особам, пропозиції щодо яких внесла країна-окупантка. За даними розвідки, РФ готує безпрецедентне втручання в українські вибори і вже передбачила на це близько 350 мільйонів доларів.

Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції