В Мюнхені зустрілися голови МЗС Німеччини та України. Маас наполягає на виконанні Мінських домовленостей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пристайко та Маас обговорили ситуацію на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 15 лютого, зустріч з німецьким колегою Хайком Маасом на полях Мюнхенської конференції з безпеки.

Про це на сторінці у Twitter МЗС Німеччини.

Німецький міністр запевнив, що Берлін продовжує підтримувати Україну на шляху припинення війни на Донбасі та реформ. Він наголосив, що нормандський формат створює віру в політичне вирішення конфлікту на сході України.

"Щоб домогтися політичного рішення, потрібно реалізовувати мінські домовленості, довіру для цього створює нормандський формат", - заявив Маас.

Нагадаємо, у день відкриття 56 Конференції з питань безпеки там поширили план припинення війни в Україні. Документ, створювали міжнародні організації у співпраці з Росією. Згадок про російську агресію там уникають. Натомість пропонують Україні відновити співпрацю з РФ без повернення Криму.  

МЗС України план засудило і заявило, що текст не відповідає офіційній позиції держави. Організатори згодом визнали, що на сайті документ опинився випадково і текст звідти прибрали.

Відео Без повернення Криму: у Мюнхені поширили скандальний план припинення війни в Україні

Мюнхенський план щодо України. Скандалом почався найбільший неформальний форум у сфері безпеки. У день відкриття 56-ї конференції з питань безпеки там поширили план припинення війни в Україні. Документ створювали міжнародні організації у співпраці з Росією. Згадок про російську агресію там уникають. Натомість пропонують Україні відновити співпрацю з Росією без повернення Криму. Більше - у розділі Політика

Без повернення Криму: у Мюнхені поширили скандальний план припинення війни в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції