Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В МЗС Італії переконують, що не підтримають резолюцію Венето щодо визнання анексії Криму

У відомстві нагадали, що тривалість санкцій проти РФ пов'язана з виконанням Мінських угод.

МЗС Італії підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

Про це йдеться у заяві дипломатичного відомства, оприлюдненій на сайті посольства Італії в Україні, - пише "Українська правда".

"У зв'язку з резолюцією, прийнятою Регіональною Радою Венето, в якій закликають уряд Італії визнати підсумки референдуму з питання про незалежність Криму від України і вимагають скасування обмежувальних заходів по відношенню до Російської Федерації, Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва підтверджує свою тверду позицію, яку поділяє Європейський Союз, партнери по НАТО і країни G7, щодо невизнання результатів референдуму з питання про незалежність Криму від 16 березня 2014 року і подальшого приєднання до Російської Федерації, які буди здійснені з порушенням принципів і норм міжнародного права, що забороняють односторонню зміну кордонів держави", - йдеться у заяві.

У відомстві нагадали, що тривалість санкцій проти РФ пов'язана з виконанням Мінських угод. 


Нагадаємо, що раніше регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії. За резолюцію проголосували 27 депутатів, проти були 9. Всього у раді Венето 51 депутат.

Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції