В МЗС РФ відповіли Зеленському на іронічне "запрошення" російських журналістів до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Речниця міністерства скаржиться, що російських журналістів не пускають до України.

В Міністерстві закордонних справ РФ у відповідь на критику президента України Володимира Зеленського про російських пропагандистів на чолі з Володимиром Соловйовим та пропозицію приїхати та "ручками, ніжками подивитися Україну" заявили, що російських журналістів не пускають до України.

Про це 10 грудня у своїй сторінці у Facebook написала речниця МЗС РФ Марія Захарова.

Представниця зовнішньополітичного відомства переконує, що російських медійників завертають назад прикордонники та не пускають на територію України.

"Розкрию таємницю: російських журналістів не пускають на територію України. Розвертають на кордоні, затримують і депортують, не випускають з літака. Не пустили навіть тих, хто прилетів не "ніжками і ручками" походити Києвом, а на міжнародну конференцію там, конференцію ОБСЄ. Вони б і ніжками, і оченятами, але СБУ не пускає, охороняючи "те, що там відбувається", від російського ефіру.", – пише Захарова.

Врешті вона закликала Зеленського протягом "конкретних термінів реалізувати запрошення російським жірналістам та дати їм інтерв'ю".

Три раза пересматривала отрывок пресс-конференции в Париже, где Зеленский предлагает Соловьеву приехать и самому...

Опубліковано Марією Захаровою Вівторок, 10 грудня 2019 р.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський на пресконференції після "нормандського саміту" запросив російських пропагандиситів на чолі з Володимиром Соловйовим приїхати та "ручками, ніжками подивитися Україну". 

"Ви приїдьте, я вам особисто покажу. Але тільки щоб реально, а не як ваші є там, товариш Соловйов. А я завжди кажу - приїдьте, подивіться, що у нас в Україні відбувається. Походіть ніжками, ручками, оченятами, нічого страшного, туфлі, або що там, Brioni не забрудните. Мені здається, важливо все це відчувати і розуміти ", - сказав він.

Відео Брифінг Зеленського за підсумками "нормандського саміту"

Після зустрічі лідерів чотирьох держав у Парижі президент України дав пресконференцію, на якій підсумував перемовини. За його словами, українська сторона під час переговорів наполягала, що комплексне вирішення конфлікту на сході України неможливе без забезпечення безпекової ситуації, а вже після цього можна говорити про політичні питання.  

Брифінг Зеленського за підсумками "нормандського саміту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції