В МЗС Росії повідомили, коли може відбутися наступна зустріч Путіна та Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США та РФ можуть зустрітися в листопаді.

В Міністерстві закордонних справ Російської Федерації розповіли що президент Росії Володимир Путін може зустрітися з лідером США Дональдом Трампом 11 листопада в Парижі.

Про це повідомляють РосЗМІ з посиланням на заяву зроблену у відомстві

Там заявили, що РФ відкрита для діалогу і готова розглянути час та місце можливої зустрічі двох лідерів, якщо Вашингтон зацікавлений.

Щодо того чи може відбутися зустріч 11 листопада в Парижі під час святкування століття з дня закінчення Першої світової війни, то директор департаменту Північної Америки МЗС Росії Георгій Борисенко зазначив, "якщо президенти Росії та США будуть брати участь в одному і тому ж міжнародному заході, то контакт, звичайно, можливий".

Проте, в МЗС також додали, що зараз це питання не опрацьовують, адже не надходили запити від американської сторони.

Нагадаємо, раніше фінські ЗМІ повідомили, що президенти Росії та США можуть провести другу зустріч у Гельсінкі. Розглядаються різні дати, проте Фінляндія не виключає зустріч двох лідерів у День святого Валентина у лютому. Але в Кремлі цю інформацію спростували. Там повідомили, що жодних планів щодо підготовки другої зустрічі президентів Росії Володимира Путіна та президента США Дональда Трампа немає.

ВідеоАктивісти у Петербурзі "подарували" Путіну на день народження скривавлений торт

"Довгих років тюрми" - з таким побажанням у Петербурзі привітали Володимира Путіна із 66-им днем народження. Активісти пройшлися центром міста із червоними фаєрами та банером-привітанням. Окрім того, по місту ще й їздила автівка з декорацією, що символізувала скривавлений торт. 

Активісти у Петербурзі "подарували" Путіну на день народження скривавлений торт

Залиште свій коментар

Вибір редакції