Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В НАБУ розсекретили зарплату спецназівців: "Серед тих, хто має погони, ніхто не отримує більше"

До підрозділу обирають кандидатів, які володіють рукопашним боєм і можуть підтягнутися 20 разів.

Заступник директора НАБУ Анатолій Новак заявив що спецназівці НАБУ отримують заробітну плату в розмірі 19 тис. гривень.

Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.

"Думаю, що достатній (рівень зарплати, -ред.). Серед тих, хто носить погони, сьогодні ніхто не отримує більше", - зазначив Новак.

Також він додав, що не всі кандидати в спецназ показують хороші результати.

"На жаль, не всі, бо вимоги дуже серйозні. На здачі тестів мало хто може підтягнутися 20 разів, після цього 60 разів віджатися, 90 разів підняти корпус (покачати прес) і продемонструвати прийоми рукопашного бою", - зазначив він.

Новак наголосив, що всі співробітники Управління спецоперацій НАБ добре підготовлені.

Він також повідомив, що 20 співробітників спецпідрозділу Служби безпеки України "Альфа" пройшли конкурсний відбір на роботу в управління спецоперацій Національного антикорупційного бюро.

"Близько 20 осіб. При цьому нагадаю, що в НАБУ можна когось перевести - призначення на посади відбуваються тільки через відкритий конкурс, в якому можуть брати участь усі бажаючі, які відповідають вимогам. Перемагають кращі", - зауважив заступник директора НАБУ.

Нагадаємо, минулого року голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник оприлюднив свою заробітну плату: вона становить близько 60 тисяч гривень на місяць. Водночас заробітна плата детективів - близько 30 тисяч гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції