В Нацполіції створили підрозділ, який розслідуватиме злочини проти журналістів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Нацполіції створили підрозділ, який розслідуватиме злочини проти журналістів

pixabay.com

В Нацполіції створили чи не єдиний підрозділ в Європі, який займатиметься злочинами проти журналістів.

У Національній поліції створили підрозділ, який розслідуватиме злочини проти журналістів. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зазначається, що від початку року відкрито майже 200 кримінальних проваджень за перешкоджання журналістській діяльності. 10 із них скеровані до суду. Таку статистику навели поліцейські під час зустрічі із журналістами. 

З особливою увагою розслідують і вбивства журналістів, зокрема і Вадима Комарова із Черкас. Крім того, поліцейські кажуть, що злочинам проти журналістів будуть приділяти більше уваги, вже створено окремий департамент. Наразі працюють над створенням окремої виділеної лінії, куди можна буде звертатись за допомогою.

"В цілому ми налагодили роботу таким чином, через те, що керівники обласних управлінь поліції ведуть окремий облік злочинів щодо перешкоджання законних прав журналістів, це 171 стаття КК України. Окремим обліком ведуться всі факти нападів на журналістів, тому ми миттєво реагуємо", - повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко.

"Був створений підрозділ, що безпосередньо буде займатися захистом журналістів. Наскільки нам відомо, що це чи не єдиний підрозділ в Європі, що має таку профільну орієнтацію", - додав Євген Макаров, керівник департаменту захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції. 

Як повідомлялося, від початку цього року в світі було вбито 31 працівника засобів масової інформації. 

У Нацполіції створили департамент, що буде розслідувати злочини проти журналістів

У Нацполіції створили департамент, що буде розслідувати злочини проти журналістів
Наступна публікація