В НФ відреагували на висунення Гройсмана на посаду прем'єра

З сьогоднішнього дня у Верховній Раді починаються консультації відносного кандидата в прем'єр-міністри України Володимира Гройсмана.

НФ відреагували на висунення Гройсмана на посаду прем'єра.

Про це у Facebook повідомив нардеп Антон Геращенко.

З сьогоднішнього дня у Верховній Раді починаються консультації відносного кандидата в прем'єр-міністри України Володимира Гройсмана.

"Для того, щоб Володимир Гройсман став прем'єр-міністром, згідно з Конституцією, його кандидатуру повинна внести коаліція депутатських фракцій, яка повинна налічувати не менше 226 голосів. Після чого, ця кандидатура може бути винесена на розгляд в зал Ради", - додав Геращенко.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше неодноразово заявляв, що він не тримається за своє крісло і готовий його віддати тому, хто буде мати підтримку фракцій існуючої або нової коаліції.

"Голосування за затвердження кандидатури нового Прем'єра може бути тільки за умови суворого відповідності до процедури, передбаченої в Конституції.

1. Затвердження кандидатури прем'єр-міністра коаліцією депутатських фракцій, які налічують в сумі більше 226 депутатів.

2. Внесення президентом України цієї кандидатури в зал для голосування.

3. Складання чинним прем'єр-міністром своїх повноважень і затвердження складання його повноважень голосуванням більшістю від складу парламенту.

4. Затвердження кандидатури нового прем'єр-міністра Верховною Радою України", - резюмував Гройсман.

Нагадаємо, в останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього ряд депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Міністр фінансів Наталія Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Блок "Петра Порошенка" сьогодні, нарешті, відгукнувся на неодноразові пропозиції Арсенія Яценюка та партії "Народний ...

Posted by Антон Геращенко on Thursday, March 24, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: