В Німеччині не збираються відмовлятися від "Північного потоку-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німеччина не збирається піддаватися тиску США.

Глава Федерального об'єднання німецької промисловості вважає, що другий канал поставок газу потрібен для надійного енергопостачання. Тому Німеччина не збирається відмовлятися від будівництва газопроводу "Північний потік-2" і закуповувати американський скраплений газ.

Про це повідомляє DW, цитуючи главу Федерального об'єднання німецької промисловості (BDI) Дітера Кемпф. 

За його словами, "через питання надійності поставок газу економіка виступає за другий канал".

Глава BDI розкритикував "втручання третіх країн в енергопостачання" Німеччини. Він зазначив, що саме держава "вирішує необхідність наявності другого джерела", а низька ціна пропонованого США скрапленого газу "нічого не означає", оскільки його ще необхідно доставити через Атлантику.

Зараз будівництво "Північного потоку-2" здійснюється міжнародним консорціумом, в якому 50 відсотків належать російському "Газпрому". Серед учасників консорціуму - дочка BASF Wintershall, Uniper і Shell.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. У ніч проти середи, 25 липня, судно-трубопрокладач Castoro 10 розпочало роботи на наземній стикувальній станції під Лубміном в Грайфсвальдській затоці.

Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу. Проте, президент США Дональд Трамп завив, що США поки не збираються запроваджувати санкції проти компаній, які беруть участь у спорудженні газопроводу "Північний потік-2", але вважають проект "абсурдним".

У свою чергу президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США  все ж введуть санкції проти учасників консорціуму.

ВідеоПарубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Інструмент економічного тиску. Не підтримувати "Північний потік-2" закликав главу норвезького Парламенту Андрій Парубій. Бо його будівництвом, певен спікер, Росія хоче ще більше підсадити Європу на енергетичну голку. Україна та Норвегія, каже, спільно мають протистояти як таким загрозам, так і інформаційним. Спікери домовилися співпрацювати в боротьбі з російськими кібератаками. 

Парубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції