В Обами є реальний шанс запам'ятатися президентом, який врегулював конфлікт на Донбасі - Порошенко

Я маю честь бути президентом держави, яка зробила унікальний внесок у ядерну безпеку в світі - Порошенко.

2700 українських військовослужбовців убито російськими бойовиками. Кількість жертв на Донбасі перевищує втрати США в Афганістані за останні 15 років. Про це президент України Петро Порошенко заявив на форумі "Ukraine's battle for freedom continues" у Вашингтоні.

"Ми досі не можемо визволити більше 120 людей із полону. Щонайменше 11 громадян України стали політичними в'язнями у Росії. Російський окупаційний режим відкрив більше 130 кримінальних справ стосовно кримських татар, в тому числі про заборону Меджлісу", - додав він.

"Ми зацікавлені у розблокуванні політичного процесу і проведенні місцевих виборів на Донбасі, які можливі лише, якщо: Росія реалізує безпекові положення Мінських угод і не маніпулюватиме із фразою "проведення місцевих виборів відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів; буде розгорнута міжнародна поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі з метою гарантування безпеки до, під час і після виборів; ми розпочнемо роботу з відновлення контролю над кордоном", - уточнив президент.

За словами Порошенка, у Обами є реальний шанс, щоб відзначити свій президентський термін врегулюванням конфлікту на Донбасі.

"У Заходу є проблема – велика ядерна держава із комплексом неповноцінності, із ненависним ставленням та з повною зневагою до спільних цінностей, узгоджених принципів і норм. І ця проблема не зникне сама собою. Росія не просто відкидає Європу. Вона намагається створити альтернативу Європі, засновану на альтернативних цінностях. Тиранія замість демократії. Нетерпимість замість поваги. Антагоністична гра замість безпрограшної", - резюмував Порошенко.

Глава держави наголосив, що санкції проти РФ мають залишитися, допоки не буде стійкого миру на Донбасі, відновлення суверенітету над Кримом, нового ставлення Росії.

Нагадаємо, що більшість мешканців Донбасу бачить своє майбутнє у складі України.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час візиту до Краматорська.

"У тій частині Донбасу, яка перебуває під українським контролем, за даними соцопитувань, кількість прихильників так званих "ДНР/ЛНР" тяжіє до нуля", - наголосив він.

"2700 українських військовослужбовців убито російськими бойовиками. Кількість жертв на Донбасі перевищує втрати США в Аф...

Posted by Адміністрація Президента України on Wednesday, March 30, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: