В Одесі партія "За майбутнє" визначила антикризову програму в регіоні та представила кандидатів

В Одесі партія "За майбутнє" визначила антикризову програму в регіоні та представила кандидатів

Щоб навести лад в місті та в області, доведеться діяти жорстко, кажуть кандидати.

Урятувати Куяльницький лиман від загибелі, зробити вітчизняні ліки конкурентоспроможними у всьому світі та захистити українських породіль від коронавірусу. Актуальні питання, що потребують негайного вирішення, порушували в Одесі під час одразу двох масштабних форумів, які провела партія "За майбутнє". Там окреслили антикризову програму та представили регіональну команду, яка йде на місцеві вибори від цієї політичної сили.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Курортна Одеса поступово втрачає Куяльницький лиман. Водойма вмирає через посуху та дефіцит води. Шість років тому лиман був у такому ж стані, каже колишній очільник регіону Ігор Палиця. Тоді терміново знайшли гроші і проклали трубу від моря. Вихід з сьогоднішньої проблеми вже знайшли вчені.

"Якщо ми збудуємо, по суті, нову станцію біологічної очистки, це вирішить практично цілий клубок проблем Одещини: якість морської води в Одеській затоці, порятунок Хаджибейського лиману, наповнення Куяльницького лиману", — зазначає ректор Одеського екологічного університету Сергій Степаненко.

За допомогою вчені звернулися до вже перевірених друзів лиману.

"Ми включимось і знайдемо гроші у парламенті, і в мерії Одеси, і в обласній раді для того, щоб збудувати ці очисні станції. Але якщо ми будемо думати, хто може, а хто ні — ми втратимо Кульяницький лиман, ми втратимо Одеську акваторію, ми втратимо туристів", — говорить голова партії "За майбутнє" Ігор Палиця.

Одеський пологовий будинок №2, як і багато інших медичних закладів, стикнувся з проблемою діагностики COVID-19. То ж тепер долучають фахівців, аби захистити породіль від небезпечного вірусу.

"Ми обговорювали тему покращення діагностики, шляхи рішення, як зробити її доступною, цілодобовою і максимально оперативною. Для цього необхідно дообладнати лікарські заклади, які є профільними щодо коронавірусу", — зазначив головний лікар одеського пологового будинку №2 Максим Голубенко.

Відео Вітчизняні ліки та коронавірус у породіль: на форумі в Одесі обговорювали актуальні питання

Урятувати Куяльницький лиман від загибелі, зробити вітчизняні ліки конкурентоспроможними у всьому світі та захистити українських породіль від коронавірусу. Актуальні питання, що потребують негайного вирішення, порушували в Одесі під час одразу двох масштабних форумів, які провела партія "За Майбутнє". Там окреслили антикризову програму та представили регіональну команду, яка йде на місцеві вибори від цієї політичної сили.

Вітчизняні ліки та коронавірус у породіль: на форумі в Одесі обговорювали актуальні питання

Відвідав лідер партії "За майбутнє" і місцеву фармацевтичну компанію, яка виробляє вітчизняні ліки. Виробники бідкаються: нині в Україні створені умови, що їхні ліки виходять дорожчими для внутрішнього ринку, ніж ті, що завозять з-за кордону.

"Коли політики починають придумувати якісь схеми, що треба зробити, щоб краще стало жити бізнесу – ви нічого не придумаєте, ви зберіть бізнес, послухайте, хто йому заважає. Якщо заважає якийсь орган, то або реформуйте його, або закрийте, або посадіть тих, хто не дає йому жити. Змініть закони, щоб наші українські ліки були конкурентоспроможні у всьому світі, передусім в Україні", — сказав Ігор Палиця.

На форумі прихильників політичної партії "За майбутнє" була одеська команда, яка балотується в місцеві ради. Щоб навести лад в місті та області, доведеться діяти жорстко, кажуть кандидати.

"Ми йдемо з нашою командою у владу в Одесі для того, щоб провести контрацептичну операцію до корупції у владі", — розповів кандидат на посаду мера від партії "За майбутнє" Сергій Калинчук.

Головний меседж форуму: в Україні людям потрібно самим господарювати, а не чекати поки прийде допомога ззовні.

"Припинити дивитися кудись, в кого більше в кишені, а достатньо мати в своїй. Щоб можна було припинити боятися відпускати дитину на вулицю чи дружину увечері, не переживати... (Розуміти. — Ред.), що ти живеш в комфортному місці, а не думати, куди б переїхати", — зазначив Ігор Палиця.

Під час форуму учасники також обговорили антикризову програму та перші кроки, які будуть зроблені негайно вже після виборів. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів