Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі створять сучасну військово-морську базу і розмістять штаб ВМС

Кабмін виділив Міністерству оборони нерухомість.

Уряд передав Міністерству оборони дві будівлі в Одесі для будівництва військово-морської бази та розміщення штабу Військово-морських сил.

Рішення було ухвалено сьогодні, 6 квітня, на засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

"Немає заперечень", - сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання уряду у відповідь на ініціативу міністра оборони Степана Полторака.

Голова оборонного відомства розповів, що йдеться про дві будівлі: Державної судової адміністрації і Державної фіскальної служби, розташованих на вулиці Фонтанська дорога.

"Крім того, в цьому районі у Міноборони є своя ділянка 20 га, що дозволить створити там сучасну військово-морську базу з необхідною інфраструктурою. Це перший у нас буде такий комплексний об'єкт ", - зазначив Полторак.

"У нас склалася дуже важка ситуація з військово-морськими силами. Нам треба десь розташовуватися. У нас є будинки, які колись належали Міноборони, але в 2011 році вони всі продавалися або передавалися", - уточнив міністр.

"Ці два будинки зараз не використовуються. Вони відносяться до судової адміністрації та фіскальної служби. Я просив би прийняти два розпорядження про передачу з управління державної судової адміністрації будівлі в сферу Міноборони... і таке ж розпорядження про передачу від фіскальної служби до сфери управління Міноборони ", - сказав Полторак.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що президент України Петро Порошенко звільнив віце-адмірала Сергія Гайдука з посади командувача Військово-морськими силами країни. Замість нього командувати національним флотом буде колишній заступник з берегової оборони, учасник АТО генерал-лейтенант Ігор Воронченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції