В Офісі генпрокурора підрахували збитки, які анексією Криму Росія завдала Україні

В Офісі генпрокурора підрахували збитки, які анексією Криму Росія завдала Україні

Сума не фіксована, адже російська агресія триває.

Україна зазнала збитків щонайменше на один трильйон гривень унаслідок анексії Криму Росією.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" сказав заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов.

"За попередніми даними матеріалів кримінальних проваджень, лише щодо Криму збитки сягають одного трильйона гривень. Очевидно, що це не фіксована сума, адже агресія РФ триває, як тривають і порушення прав громадян на окупованих територіях півострова та Донбасу", — зазначив Мамедов.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест та засудило протиправну організацію і проведення Російською Федерацією 13 вересня так званих "виборів" до незаконних органів, утворених російською окупаційною адміністрацією в незаконно анексованому Криму та Севастополі. Українські дипломати закликали світову спільноту посилити тиск на РФ.

Відео Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму – так вирішила Рада ЄС. У списку – 175 осіб – їм заборонено в’їжджати до ЄС, а їхні активи там заморожені. Обмеження стосуються й чотирьох десятків російських підприємств. ЄС ухвалив санкції шість років тому й відтоді подовжує їх що пів року. Також Брюссель запровадив й економічні обмеження проти цілих секторів економіки Росії через її агресію на Донбасі. Вони діють до кінця наступного року.  

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів