В Офісі президента прокоментували казус із дружиною Нетаньягу, яка викинула український хліб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він не має затьмарити важливість візиту прем'єр-міністра Ізраїлю до України.

Дружина прем'єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу Сара не хотіла виявити неповагу до України, а подібні незначні казуси не можуть нівелювати важливість його візиту в Київ.

Про це заявили в Офісі президента України Володимира Зеленського, передає Інтерфакс.

"Це було зроблено ненавмисно і в жодному не є проявом неповаги до України. Цей випадок не може затьмарити важливості і масштабності візиту прем'єр-міністра Ізраїлю в Україну, який відбувся вперше за 20 років і став для обох країн важливим поштовхом до розвитку відносин в економічній, освітній, культурній сферах і в IT ", - відзначили в пресслужбі ОП.

Нагадаємо, дружина прем'єра Ізраїлю Сара Нетаньягу під час офіційного візиту до України викинула хліб та сіль, якими подружжя зустрічала українська сторона в аеропорту. Це потрапило на численні відео.

У понеділок, 19 серпня, проводить зустріч з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Це перший візит ізраїльського лідера до України від 1999 року. Напередодні Нетаньягу заявляв, що планує обговорити з Зеленським створення зони вільної торгівлі, пенсійну угоду та низку інших питань, які "ще більше зміцнять прекрасні стосунки між обома країнами". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції