В Офісі президента розповіли, коли готуються представити нового речника Зеленського замість Мендель

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Офісі президента розповіли, коли готуються представити нового речника Зеленського замість Мендель

Офіс Президента України

Рівень компетенції нового речника президента визначають під час співбесіди.

Нового речника президента України замість Юлії Мендель, яка йде у відставку, обирають з претендентів, котрих у списку 12-15 осіб. Представити нового прессекретаря Володимира Зеленського можуть до кінця травня або на початку червня, наприклад на День журналіста (6 червня. - Ред.) 

Про це розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк під час інтерв'ю для "КП в Україні".

Він не назвав імен претендентів, але зауважив, що всі кандидати точно розуміють свою функціональність, командність і можливі ризики. На його думку, первинний відбір в ОП закінчать протягом одного-двох тижнів.

"Люди приходять, ми проводимо з ними відповідну розмову, визначаємо рівень компетенції. Ми сформували список, напевно, з 12-15 осіб. Мені всі дуже подобаються, вони все точно розуміють свою функціональність, командность і ризики, з якими будуть пов'язані. Я думаю, що ми цей первинний відбір закінчимо протягом тижня-двох і до кінця травня, напевно, вже вийдемо на презентацію", - заявив Подоляк.

На уточнювальне питання, чи може це статися напередодні Дня журналіста, він відповів: "А це цікава пропозиція. Ми можемо прийти на День журналіста з новим прессекретарем".

Як повідомлялося, 30 квітня стало відомо, що речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель йде з посади. В Офісі президента кажуть, що надалі Мендель зосередиться на роботі з взаємодії з іноземною пресою.

Нагадаємо, в 2019 році навколо Юлії Мендель спалахнув скандал, коли журналіст "Радіо Свобода" Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання, але Мендель відштовхнула його. Згодом Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні "бути цивілізованими". Після скандалу Мендель заявила про те, що на неї обрушилася хвиля цькування. 

А нещодавно Юлія Мендель заявила, що Росія не є монополістом на російську мову, і в Україні є "українська" російська мова. В ОП потім пояснили, що це є її приватна думка.

Наступна публікація