В Офісу Зеленського виникли складнощі з переїздом із Банкової

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі всі варіанти розміщення Офісу – в межах центру міста.

Заступник глави Офісу Президента Кирило Шевченко заявив, що з переїзд з вулиці Банкової поки що не відбувся через виниклі складнощі.

Про це він сказав в інтерв'ю Ліга.net.

За його словами, труднощі не лише фінансові, але й технічні – з самою будівлею.

Шевченко розповів, як новий варіант розміщення Офісу президента розглядають не лише Український дім, і це не остаточний варіант. Також варіантом був КВЦ Парковий, а взагалі є "цілий список". Втім усі вони в межах центру Києва.

"У нас взагалі є велика ідея розвантажити Київ від урядового кварталу, але ми не хочемо витрачати на це державні гроші. Ми намагаємося розглянути варіант з інвесторами, продажем цих будівель", - сказав Шевченко.

У відповідь на запитання, чи може на Банковій з'явитися торгово-розважальний центр, Шевченко запевнив, що такого не станеться.

"Ні. Це історична будівля. Ніхто не збирається зносити адміністрацію і побудувати тут торговий центр", - сказав заступник голови ОП.

Як повідомлялося, проєкт переїзду Адміністрації президента розроблявся ще до першого туру виборів глави держави. У червні Зеленський підписав указ про утворення Офісу президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента. Тоді на на Банковій офіційно повідомили, що Адміністрація президента переїжджає, а команда Зеленського поквапилася оприлюднити ролик, де показують, куди реформована структура переїде. 

У своєму розпорядженні ТСН.ua мав декілька слайдів із концепції майбутньої Адміністрації президента – який усе матиме вигляд, можна роздивитися на нашому інтерактивній мапі будівлі.

ВідеоВ АП хочуть якнайшвидше переїхати з Банкової та скоротити штат працівників

Президент переїжджає, разом з усім своїм офісом, який вже згодом перестане називатися Адміністрацією президента. Володимир Зеленський анонсував великі скорочення у власному апараті. Напередодні значних змін журналістам провели екскурсію кабінетами Адміністрації. Скільки коштує стрижка в спеціальній перукарні і що там буде, коли поїдуть чиновники - у сюжеті.  

В АП хочуть якнайшвидше переїхати з Банкової та скоротити штат працівників

Залиште свій коментар

Вибір редакції