Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До окупованого Криму прибула делегація парламентарів із Італії

За їхніми словами, приїздом на півострів вони висловили свою незгоду з офіційною позицією Італії.

В окупований Крим з триденним візитом прибули італійські парламентарії.

Повідомляється, що депутати планують відвідати Севастополь, Ялту, Сімферополь, а також провести зустрічі з так званими керівниками півострова.

Зазначимо, що вже сенатори Бартоломео Пепе, Де Паола Пін та Івана Сімеоні, член палати депутатів Нікола Чирачі, член обласної ради Тоскани Габріеле Сані, а також екс-депутат Європарламенту, відомий громадський діяч і журналіст Джульєтто Кьєза поклали квіти до меморіалу, присвяченому пам'яті загиблих у Кримській війні солдатів Сардинського королівства, куди у вересні минулого року приїжджали президент Росії Володимир Путін та екс-прем'єр Італії Сильвіо Берлусконі.

"Це дружній візит, його мета ознайомча, тому що у нас інформації дуже мало", – розповів Джульєтто К'єза.

За словами італійських парламентаріїв, приїздом на півострів вони висловили свою незгоду з офіційною позицією Італії та Євросоюзу щодо анексії Криму Росією.

Нагадаємо, що у вересні президент РФ Володимир Путін і колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі прибули в окупований Росією Крим. Політики, які давно дружать, відвідали Сімферополь, Севастополь і Ялту. В українському МЗС різко засудили неузгоджену з українською стороною поїздку на півострів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції