Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Криму скасували вирок українському політв’язню Балуху

Наразі справу українського активіста відправили на повторне розслідування.

Самопроголошений "Верховний суд Криму" скасував вирок українському активісту Володимиру Балуху, засудженому раніше до 3,5 років колонії, і відправив справу на повторне розслідування.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook активіст Українського культурного центру в Криму Михайло Батрак.

"Щойно верховний суд Криму скасував вирок Володимиру Балуху та відправив справу на нове розслідування", - написав він.

За словами адвоката Ольги Дінзе, її підзахисному поки що залишили запобіжний захід "Тримання під вартою", проте захист клопотатиме про його скасування.

"Причина скасування вироку в тому, що суддею було необґрунтовано розглянуто заяву про її відвід, тому що у неї була очевидна зацікавленість в розгляді цієї кримінальної справи", - пояснила Дінзе.

Також вона розповіла, що поведінку судді назвали серйозним порушенням кримінально-процесуального законодавства і повернули кримінальну справу до суду першої інстанції для розгляду в іншому складі.

Суд над Владимиром Балух (Фамилия не склоняется по просьбе Владимира). В верховном суде Крыма состоялось рассмотрение апелляционной жалобы на обвинительный приговор Владимиру Балух, вынесенный судьей Разольненского районного суда - М. А Бедрицкой. Приговор отменен, дело отправлено на новое рассмотрение, Владимиру оставлена мера пресечения "Содержание под стражей". Адвокат Владимира, Ольга Динзе дала комментарий по судебному заседанию и решению суда (Видео) :

Опубликовано Михаилом Батраком 2 октября 2017 г.

Нагадаємо, у серпні українського активіста Володимира Балуха в окупованому Криму засудили до 3 років і 7 місяців колонії та 10 тисяч рублів штрафу. Українця звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції