В окупованому Криму "суд" не розглянув оскарження вироку політв’язню Балуху

В окупованому Криму "суд" не розглянув оскарження вироку політв’язню Балуху

Він наполягав на особистій присутності, проте до "суду" його не привезли.

Підконтрольний окупаційній владі "Верховний суд Криму" не розглянув апеляційну скаргу на незаконний вирок політв'язню Володимиру Балуху і відклав розгляд на невизначений термін.

Про це повідомляє Громадське.

Політв'язня Балуха не привезли до так званого суду. "Суддя" ухвалила постанову про проведення розгляду апеляційної скарги через відеоконференцзв'язок.

Натомість Балух наполягав на особистій присутності у судовій залі. Секретарка "суду" повідомила, що він відмовився виходити з камери слідчого ізолятора для відеоконференції.

Повідомляється, що "суддя" намагалася почати засідання без Балуха, однак була змушена відкласти розгляд скарги через протест адвокатів політв'язня.

Відео У Москві затримали двох активістів, які стояли з портретами Сенцова та Балуха

Одиничні пікети проводять поблизу адміністрації Путіна, на Арбаті та на Манежній площі. На імпровізованих постах один одного змінюють активісти з плакатами на підтримку українських бранців. 

У Москві затримали двох активістів, які стояли з портретами Сенцова та Балуха

Нагадаємо, 5 липня так званий суд засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів