В окупованому Криму вручили оновлену обвинувальну постанову Умерову

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В окупованому Криму вручили оновлену обвинувальну постанову Умерову

УНІАН

Лідер Меджлісу вдмовився від надання будь-яких свідчень.

Співробітники російської ФСБ вручили оновлену обвинувальну постанову заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

Про це повідомив його адвокат Еміль Курбедінов у своєму відео зверненні, передає УНІАН.

За словами Курбедінова, Умерову винесли оновлену постанову, в якій уточнено саме звинувачення у зв'язку з надходженням результатів експертизи. Адвокат нагадав, що слідство направляло на експертизу матеріали, які були зняті на телеканалі ATR, щоб перевірити щодо екстремізму.

"На що, звичайно ж, експертиза відповіла задовільно... Ці дані були включені у постанову про притягнення як обвинуваченого", – розповів Еміль Курбедінов.

Адвокат додав, що у зв'язку з цим слідчий вирішив провести ще один допит Ільмі Умерова, але той відмовився від надання будь-яких свідчень.

Нагадаємо, що лідер кримських татар був затриманий 29 січня 2015 року. У червні колишні адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов заявили, що вступають у справу як захисники.

9 серпня Полозов повідомив про безпрецедентні порушення кримінального кодексу з боку суддів

У четвер, 18 серпня, стало відомо, що Умерова переводять до психіатричної лікарні. Його донька, Айше Умерова заявила, що психічно він здоровий, однак нездужає від хвороби Паркінсона та цукрового діабету. Через кілька днів тримання у лікарні стан Умерова різко погіршився.

7 вересня Умерова звільнили.

Ільмі Умерова випустили із сімферопольської психоневрологічної лікарні

Ільмі Умерова випустили із сімферопольської психоневрологічної лікарні

Наступна публікація