Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН Україна закликала розслідувати у міжнародному кримінальному суді військові злочини РФ на Донбасі

Так масові порушення прав людини будуть визнані.

Розслідування Міжнародним кримінальним судом злочинів, які вчинила Російська Федерація та ватажки терористичних угруповань "ДНР/ЛНР" на території східної України, буде найкращим способом для того, щоб притягнути до відповідальності всіх винних у масових вбивствах людей на Донбасі.

Про це йдеться в заяві української делегації в ООН.

В лютому 2014 року Україна стала жертвою триваючої збройної агресії з боку Росії та підтримуваних нею бойовиків і терористів. Ці дії "є найсерйознішим злочином проти людяності та військовим злочином, що підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду".

Україна 8 вересня 2015 року подала заяву щодо злочинів проти людяності та військових злочинів, вчинених вищими посадовими особами РФ і керівниками терористичних організацій "ДНР/ЛНР", що призвело до надзвичайно важких наслідків і масових убивств українських громадян.

"Ми вважаємо, що МКС буде одним із найкращих способів забезпечити, щоб усі винні у скоєнні міжнародних злочинів були притягнуті до відповідальності, і що масові порушення прав людини будуть визнані, а жертви отримують компенсацію за свої страждання", - резюмували українські дипломати.

Раніше українська делегація в ООН приєдналась до "Принципів Кігалі" - документа, що визначає першочерговим завданням для операцій ООН з підтримання миру захист цивільного населення всіма можливими способами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції