Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Опорі" назвали кандидатів-лідерів за порушеннями виборчої кампанії

Наслідком деяких зловживань стали кримінальні провадження.

За місяць від початку президентської кампанії в Україні подано 357 заяв у поліцію, порушено 8 кримінальних проваджень і складено 73 адмінпротоколи. Факти порушень виборчого процесу оприлюднила громадська організація "Опора", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За її даними, найпоширенішим порушенням є порядок фінансування виборчої кампанії кандидатів. За оцінкою експертів, від січня 28 учасників перегонів вели активну агітаційну кампанію, 24 з них як зареєстровані кандидати, лише 6 з них наразі відкрили виборчий фонд, з якого, за законом, потрібно фінансувати власну кампанію.

ВідеоСадовий, Гриценко та Тимошенко стали лідерами порушень виборчої кампанії

357 заяв у поліцію, 8 кримінальних проваджень і 73 адмінпротоколи. Минув місяць від старту президентської кампанії. Громадська мережа "Опора" оприлюднила факти порушень виборчого процесу. 

Садовий, Гриценко та Тимошенко стали лідерами порушень виборчої кампанії

Зафіксовані і порушення за участі посадових осіб, які зловживали вимогою утриматись від демонстрації власних політичних уподобань на користь когось із кандидатів. Найбільше порушень, пов’язаних із використанням державних чиновників та адмінресурсу, за словами спостерігачів, у чинного глави держави – Петра Порошенка.

"Порушення порядку фінансування найбільше фіксувалось з боку Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко і далі по рейтингу. Друге – попередній збір персональних даних громадян і залучення до мережі так званих опитувань осіб, яким обіцяють винагороди за проведення цих опитувань, які мають ознаки агітації", - пояснила   координаторка виборчих програм громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції