В РНБО розповіли, скільки коштів виділять на оборону наступного року

Дата публікації
Перегляди
965
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В РНБО розповіли, скільки коштів виділять на оборону наступного року

Кабміну порекомендували забезпечити рівень видатків на сектор безпеки і оборони в обсязі 5% від ВВП / Фото: rnbo.gov.ua

З бюджету дадуть не менше 100 мільярдів.

Сьогодні, 11 листопада, під час засідання РНБО було розглянуто бюджет сектору безпеки і оборони на 2016 рік.

Кабміну порекомендували забезпечити рівень видатків на сектор безпеки і оборони в обсязі 5% від ВВП. З них не менше 3% видатків передбачено на оборонний сектор, йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

"Фінансування, передбачене із загального фонду державного бюджету, становитиме не менше 100 мільярдів гривень, окрім того планується додаткове фінансування зі спецфондів та залучення ресурсів під державні гарантії", - зазначили в РНБО. 

Крім того, на засіданні були визначені пріоритетні стратегічні військові програми щодо розробки та виготовлення сучасного озброєння та військової техніки для включення їх до Державного оборонного замовлення на 2016 рік, яке буде затверджене без зволікань одразу після прийняття парламентом Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік", наголосили на засіданні.

Окрім того, в таємному режимі було розглянуте питання про невідкладні заходи з удосконалення системи протиповітряної оборони України та розбудови аерокосмічної розвідки, повідомили в прес-службі.

Раніше повідомлялося, що секретар РНБО Олександр Турчинов виступає за створення потужного "ракетного щита" для захисту від зазіхань агресора. В раді одним із стратегічних завдань України визначили відродження ракетного потенціалу держави, здатного забезпечити захист України.

Наступна публікація