В Росії затвердили частину делегації до ПАРЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

РФ готується до відновлення представництва в Парламентській асамблеї.

Рада Держдуми 19 червня затвердила склад думської частини делегації Федеральних зборів для її можливої участі в літній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Про це повідомляють РосЗМІ, з посиланням на слова голови комітету нижньої палати з міжнародних справ Леоніда Слуцького.

Слуцький підтвердив, що заявка на підтвердження повноважень делегації буде подаватися, виходячи з результатів голосування за резолюцією, покликаної забезпечити рівноправність національних делегацій.

"Рада Думи затвердила склад думської частини делегації Федеральних зборів в ПАРЄ або, як вона офіційно називається, депутації Державної думи. До неї увійшли 22 людини - 11 представників і 11 заступників. Згідно з міжфракційним квотним принципом, від фракції" Єдина Росія "були висунуті 14 депутатів, по три депутати від ЛДПР і КПРФ, два - від "Справедливої Росії", - сказав він.

Нагадаємо, нині російська делегація в ПАРЄ перебуває під санкціями – через агресію щодо України. Водночас регламентний комітет ПАРЄ схвалив проєкт резолюції, яка може змінити правила щодо запровадження санкцій проти делегацій. Відповідно цей крок може повернути РФ до ПАРЄ. Цей проєкт резолюції ПАРЄ має розглянути наприкінці червня.

ВідеоФранція за санкції проти РФ, але проти виходу країни з ПАРЄ – Макрон

Франція готова допомагати Україні у встановленні миру на Донбасі. Про це Еммануель Макрон заявив під час зустрічі зі своїм колегою Володимиром Зеленським. Президент України наголосив, що єдиний спосіб врегулювати конфлікт на сході країни - санкційний і дипломатичний тиск на Росію.    

Франція за санкції проти РФ, але проти виходу країни з ПАРЄ – Макрон

Залиште свій коментар

Вибір редакції