У "Слузі народу" не застосовуватимуть санкцій до Брагаря за пораду "продати собаку через комуналку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В партії вважають, що суспільство вже його покарало.

У "Слузі народу" не бачать необхідності застосовувати санкції на рівні партії до депутата Євгенія Брагаря, який запропонував пенсіонерці "продати собаку елітної породи", щоб оплатити комуналку.

Про це сказав заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко під час брифінгу у Верховній Раді, передає "Укрінформ".

Корнієнко вважає, що для Брагаря був достатнім той моральний осуд та критика, яка обрушилася на нього після висловлювання в прямому ефірі.

"Не бачу необхідності застосовувати проти нього санкції всередині партії. Я думаю, що той моральний осуд, у який потрапив Євгеній, і той набір мемів, героєм яких він став, цього більш ніж достатньо з моральної точки зору, щоб людина зрозуміла і зробила висновки на майбутнє... Треба виправляти саму причину. Сама причина - вона ж не стільки в Євгені, скільки в тій ситуації з тарифами, платіжками", - сказав він.

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Євгеній Брагар у прямому ефірі порадив пенсіонерці продати собаку "елітної породи", щоби зекономити гроші на сплату комуналки. Після цього у соціальних мережах спалахнуло жваве обговорення поради. Розкритикували слова народного обранця і у "Слузі народу".

Згодом Брагар за свою пораду перепросив і заявив, що "новий у політиці, а тому ще не навчився відповідати на чутливі запитання". 

Відео Як користувачі соцмереж відреагували на пропозицію Євгенія Брагаря продати пенсіонерці собаку

В ефірі одного з телеканалів депутат від партії "Слуга народу" Євгеній Брагарь запропонував пенсіонерці продати пса, аби в такий спосіб розплатитися за комунальні послуги. Реакція користувачів на заяву нардепа, звісно ж, не забарилась. У Мережі вигадали нову валюту – газопес. Люди діляться різноманітними світлинами своїх нажаханих улюбленців – подробиці далі.

Як користувачі соцмереж відреагували на пропозицію Євгенія Брагаря продати пенсіонерці собаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції