Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У СНД заявили, що Україні немає кого відкликати зі Співдружності

У прес-службі СНД заявили, що Україна відкликала своїх посадовців ще 2014 року.

У Співдружності незалежних держав висловили здивування указом президента Петра Порошенка про відкликання українських представників зі статутних органів СНД.

Як заявив керівник прес-служби СНД Володимир Ніканоров, Україна й раніше виступала з деякими заявами, що, за його словами, лишалися без наслідків, передає  Радіо Свобода з посиланням на РИА Новости.

За словами Ніканорова, варто запитати українську сторону, "кого персонально вони відкликали цього разу".

"Річ у тім, що в апараті виконкому (СНД) зараз немає працівників від України… Раніше, до 2014 року, у виконкомі представники України обіймали досить високі посади: заступник голови, директор департаменту, заступник директора департаменту. Це серйозні були посади. Але 2014 року вони (Україна) попередніх відкликали, а нових не призначили", – заявив Ніканоров.

Як повідомлялось раніше, Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів СНД.

"Сьогодні ми робимо або вже зробили усе можливе, щоб перетнути рубікон,  повертаючись до Європейського союзу. Я підписав указ про відкликання усіх представників України з усіх статутних органів СНД. Нам там більше немає що робити, ми рухаємося разом в Європу",- заявив Порошенко під час виступу на Днях Європи у Вінниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції