Спецслужби США розробили інструкцію для протидії прихованому впливу Росії

Російським дипломатам можуть обмежити пересування Штатами.

В США планують створити спеціальний комітет, який буде займатися протидією "прихованого впливу РФ на людей і уряд". Про це свідчить новий законопроект, за який проголосували 390 депутатів представників Конгресу США. Про це повідомляє DW із посиланням на текст законопроекту.

За інформацією, новий законопроект, який визначає загрози нацбезпеки США, спрямований на регулювання діяльності американських розвідувальних служб щодо протистояння політичного втручання Кремля в усьому світі.

Ухвалений законопроект пропонує створити міжвідомчий комітет, який буде займатися стримуванням спроб РФ щодо "надання прихованого впливу на людей і уряд". Йдеться про викриття дезінформації, агентів впливу, корупції, інформування про порушення прав людини, тероризм і вбивства, вчинені російськими спецслужбами або політичними елітами РФ.

Також пропонується заборонити дерслужбовцям пересуватись територією США на відстань більше 25 миль (40 км) від місця їхньої служби. Для подорожей російські дипломати мають отримати спеціальний дозвіл від уряду.

Зазначається, що законопроект Сенат планує ухвалити ще в 2016 році.

Нагадаємо, раніше голова британської розвідки МІ-5 Ендрю Паркер заявив, що Росія протягом десятиліть була прихованою загрозою для миру. За твердженням Паркера, нині спецслужби РФ займаються за кордоном шпіонажем, пропагандою та диверсією. В свою чергу, напротивагу західному світу, президент РФ заявив про початок співробітництва між спецслужбами Росії та Туреччини.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: