В "УДАРі" похизувалися залученням до майбутньої фракції кількох мажоритарників

Але жодних подробиць цього не повідомили.

Пинзеник анонсував збільшення фракції "УДАРу" у ВР

Пинзеник анонсував збільшення фракції "УДАРу" у ВР / © ICTV

Партії Віталія Кличка вже домовилася з кількома нардепами, обраними за мажоритарними округами, про їхнє входження до фракції "УДАРу". Про це повідомив обраний депутатом за списком цієї політсили Віктор Пинзеник в ефірі "5 каналу".

Він лише натякнув, що мова може йти про 8-9 чоловік.

"Ну я скажу, що буде 49 депутатів, а виявиться, що буде 48", - зазначив Пинзеник.

При цьому за список до ВР обрано 40 "ударівців".

Утім, ані прізвищ, ані будь-яких інших деталей політик називати не став. Пинзеник порадив дочекатися початку роботи нового парламенту, коли все стане ясно.

Разом із тим він не приховував, що в "УДАРі" радіють рішенню кількох мажоритарників приєднатися до фракції.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie