В Угорщині відкрили пам’ятник жертвам Голодомору в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Монумент з’явився в місті Сегеді.

В Угорщині відбулося відкриття монументу на згадку про страшні події в Україні у 1932-1933 роках. Пам’ятник жертвам Голодомору з’явився в Сегеді, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ Угорщини.

На церемонії були присутні парламентський держсекретар міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр та посол України в Угорщині Любов Непоп.

ВідеоСенат США визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

Геноцидом українського народу визнав Сенат США Голодомор 1932-33 років. Резолюцію від обох партій сенатори ухвалили одностайно. Документ закликає вшанувати пам'ять мільйонів українців, які померли від голоду з волі тоталітарного режиму Сталіна. Резолюція закликає до розповсюдження інформації про штучну природу цієї трагедії. 

Сенат США визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

Мадяр назвав Голодомор експериментом радянської влади і підкреслив, що Україна протягом останнього десятиліття пройшла "навіть більше випробувань, ніж угорці". "Україна вистояла в цьому випробуванні і в 90-х роках отримала незалежність, сьогодні вона є самостійною державою, яка, як і угорці, може розраховувати на більш щасливе майбутнє. Історія довела, що український народ настільки сильний, щоб не йти проти когось для зміцнення власної ідентичності", - заявив він.

Сьогодні разом з Державним самоврядуванням українців Угорщини провели в Будапешті День пам"яті жертв Голодомору в...

Опубліковано Nepop Liuba Субота, 17 листопад 2018 р.

Посол Любов Непоп повідомила, що пам'ятник встановили в парку центрального собору на Домській площі. Ця територія належить до світової культурної спадщини. "Для мене особисто глибоко символічним в сьогоднішньому урочистому відкритті було те, що в ньому брали участь спільно українські та угорські офіцери. Вірю, що і у всіх інших життєвих ситуаціях ми так само будемо стояти пліч-о-пліч, разом віддаючи данину поваги жертвам трагедій минулого, протидіючи нинішнім і запобігаючи майбутнім загрозам", - наголосила вона.

Фотогалерея Не було кори, собак і голубиних яєць: в Україні згадали страшні події Голодомору 1932-1933 років (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції