"В Україні - громадянська війна". У Кремлі прокоментували ідею референдуму щодо переговорів з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прес-секретар Путіна заявив, що від Києва очікують конкретних кроків щодо Мінських домовленостей.

У Росії не збираються вести мирні переговори з Україною, бо між країнами "немає збройних конфліктів", а на Донбасі триває "громадянська війна".

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише УНІАН.

"Що значить мирні переговори? Треба спочатку відповісти на це запитання. Розумієте, між Україною і Росією немає жодних збройних конфліктів. В Україні - громадянська війна. Ось у чому річ. Тут, безумовно, ми очікуємо прояснення, щоб зрозуміти, про що йдеться", - сказав він.

Також Пєсков зазначив, що вирішувати, яке питання виносити на референдум - "це внутрішня справа України".

За його словами, Кремль очікує від Києва конкретних кроків щодо виконання Мінських домовленостей для "врегулювання внутрішньоукраїнської проблеми південного сходу, а по-друге, нормалізації двосторонніх відносин з Росією".

"Головне, щоб був глузд, головне, щоб була ефективність", - резюмував прес-секретар Путіна.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив главою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань, юриста партії "Слуга народу" та одного із членів передвиборчого штабу Зеленського Андрія Богдана. 

У своєму першому інтерв'ю на посаді Богдан заявив про те, що якщо кінцеве рішення щодо переговорів з Російською Федерацією суспільство сприйме не однозначно, то це питання може бути винесене на референдум.

Залиште свій коментар

Вибір редакції