Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні конфісковану військову техніку і зброю передаватимуть силовикам

Передача товарно-матеріальних цінностей здійснюватиметься на безоплатній основі. 

Кабмін вирішив безоплатної передачі держорганам у володіння конфіскованої військової техніки і зброї.

Про це йдеться у відповідній постанові Кабміну на "Урядовому порталі".

"Прийняття рішення зумовлене тим, що у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, яка обтяжується військовою агресією та проведенням АТО, державні органи, установи (організації), які утримуються за рахунок бюджетних коштів, потребують додаткового забезпечення, необхідного для їх утримання та функціонування", – йдеться у повідомленні.

Передача товарно-матеріальних цінностей здійснюватиметься на безоплатній основі. Йдеться про комп'ютери, оргтехніка, витратні матеріали, меблі, устаткування, транспортні засоби, будматеріали, вилучені на митниці, відповідно до судових рішень, інших законних підстав. Окремою нормою постанови врегульовано питання розпорядження військовою зброєю та боєприпасами до неї, військовою технікою, а також товарами військового призначення та подвійного використання.

Нагадаємо, що Кабмін дозволив НАБУ визначати порядок придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної зброї і боєприпасів.

НАБУ разом зі Збройними силами, Нацполіцією, Держспецзв'язком та митною службою внесене до переліку відомств, на які поширюється порядок поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції