Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні настав день тиші перед голосуванням на виборах до Ради

Виборчі дільниці будуть закриті о 20:00.

В Україні завершилась передвиборча кампанія до Верховної Ради. Вся політична агітація має бути припинена, щоб не порушувати законодавства.

Вибори відбудуться 21 липня. Дільниці на всій території держави будуть відкриті о 8:00 і закриються о 20:00. За місця у парламенті дев'ятого скликання будуть боротися 22 партії. Також половину парламенту оберуть на мажоритарних округах. 

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня, Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори відбуватимуться за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів, які виготовить "Поліграфічний комбінат "Україна". Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата. 

Відео Чоловік, який помер майже пів століття тому, отримав запрошення на вибори

Виборам будь-який вік підвладний. Чи отримували ви колись запрошення на голосування адресоване давно померлому родичу? Або ж з ім'ям вашої малолітнього дитини? Недосконалість державного реєстру виборців, яка породжує часом абсурдні ситуації, - у сюжеті.  

Чоловік, який помер майже пів століття тому, отримав запрошення на вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції