В України немає стратегії повернення окупованого Донбасу – Тука

Посадовець назвав три можливі шляхи відновлення української влади над регіоном.

У держави відсутня стратегія дій щодо тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це заявив новопризначений заступник міністра з питань окупованих територій та екс-глава Луганської ОВЦА Георгій Тука, повідомляє Українська правда.

"Два дні тому мав зустріч з президентом і сказав про це – побачив повне порозуміння – що, на жаль, як керівник області я спостерігав і спостерігаю зараз: відсутність державної стратегії щодо окупованих територій", - зазначив Тука.

За його словами, він став учасником групи, яка займатиметься саме розробкою "стратегічних рішень".

"Перш за все треба самим собі дати відповідь на три питання, яку ми маємо кінцеву мету: це повернення територій, повернення людей чи повернення територій з людьми. Найскладніше – останнє. Я прихильник саме останнього підходу", - додав він.

Тука пояснив, що повернення "суто територіальне, без людей" - передбачає виключно військовий шлях вирішення. Але найбільш прийнятний, на його думку, шлях розв'язання проблеми – комбінований. Тобто "дипломатично-військовий".

Як повідомлялося, 29 квітня, уряд призначив колишнього главу Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туку заступником міністра з окупованих територій. Наступного дня екс-керівник Луганщини розповів, чим займатиметься на новій посаді.

ВідеоГеоргій Тука перейшов працювати в уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: