В Україні офіційно опубліковані результати другого туру президентських виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Результати оприлюднені в газеті "Голос України".

В офіційному друкованому парламентському виданні "Голос України" в п'ятницю вранці опубліковані офіційні результати виборів президента України.

За підсумками другого туру виборів глави держави обраним президентом України став Володимир Зеленський, результати якого раніше оголосила Центральна виборча комісія.

Від моменту публікації починається відлік 30 днів, протягом яких повинна пройти церемонія інавгурації обраного глави держави.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоПрезидентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Через тиждень після завершення другого туру президентських виборів в Україні переможець задумався про розпуск парламенту, однак конкуренти вже підготували йому сюрпризи. А деякі передвиборчі обіцянки вже здаються тепер непідйомними. Як минув цей тиждень після виборів – у сюжеті.

Президентські вибори-2019: як минув тиждень після фінального голосування

Залиште свій коментар

Вибір редакції