В Україні перед виборами активізувалися агентурні мережі РФ - Турчинов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами секретаря РНБО, Кремль використовує широкий спектр гібридних технологій.

В Україні перед виборами президента спостерігається активізація агентурних мереж, проросійських політичних проектів та ЗМІ, а також зростає терористична загроза.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов.

"РФ намагається впливати на вибори в Україні, використовуючи широкий спектр гібридних технологій (кібернетичні, інформаційно-пропагандистські тощо). У випадку нездатності проведення зручного для Росії кандидата та посилення впливу проросійських сил, Кремль намагатиметься всіма шляхами скомпрометувати або зірвати виборчий процес, що може значно дестабілізувати ситуацію в нашій державі", - наголосив він.

За словами Турчинова, силові структури України під час виборчого процесу будуть діяти у межах законодавства і Конституції, "але всіляко протидіючи будь-яким намаганням зірвати, скомпрометувати, фальсифікувати чи впливати на волевиявлення громадян".

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції