Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні посилять відповідальність за втягнення дітей у злочинну діяльність

Уряд ухвалив відповідний законопроєкт.

Під час свого засідання 15 січня Кабмін затвердив законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за втягнення дітей у злочинну діяльність. Документ направлять на розгляд до Верховної Ради.

"Таким чином ми встановлюємо кримінальну відповідальність за залучення неповнолітніх до незаконних воєнізованих або збройних формувань. Злочин каратиметься позбавленням волі на строк від 10 до 15 років. Діти перебувають під посиленим захистом держави. Злочинцям - сувора відповідальність", - ідеться на каналі прем'єр-міністра Олексія Гончарука у Telegram.

Тим часом новий відділ протидії насильству щодо дітей управління захисту прав дітей та протидії насильству Офісу Генпрокурора відкрив від початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їхню смерть, 259 кримінальних справ.

Відео Як діяти, якщо ви стали свідком чи жертвою домашнього насилля - поради фахівця

Минулої ночі киянка Дарина Смірнова опублікувала у соцмережі жахливу історію про домашнє насильство. І зараз ми поговоримо про те, як діяти, якщо ви стали жертвою або свідком сімейного насильства. А також розберемо ваші історії, які ви надіслали нам у соцмережах. У нас в гостях Андрій Ткачов  - помічник Голови Національної поліції України.     

Як діяти, якщо ви стали свідком чи жертвою домашнього насилля - поради фахівця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції