Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створили першу об'єднану територіальну громаду

На Дніпропетровщині зробили перший крок до децентралізації влади.

Перша в Україні об'єднана громада зареєструвала статут територіальної.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Як стало відомо, свідоцтво про державну реєстрацію статуту територіальної громади видано Жовтневій сільській територіальній громаді у Дніпропетровській області.

"Ми перші в Україні зареєструвалися як територіальна громада об'єднана. Ми сподіваємося, що станемо прикладом для інших об'єднаних громад, оскільки зволікати не можна. З огляду на великий об'єм технічних завдань, які треба виконати у стислі терміни, необхідно всім нам рухатися дуже швидко. В іншому випадку, не зможемо досягти поставленої мети – а це надання якісних послуг населенню, що проживає на території об'єднаної громади", - наголосив голова Жовтневої сільської територіальної громади Артур Шевцов.

За його словами, наразі вже підготовлено проект Програми соціально-економічного розвитку громади на період до 2018 року, а також триває підготовка до формування бюджету на 2016 рік об'єднаної громади.

"Маємо зустріти 2016 рік готовими втілювати всі поставлені завдання перед об'єднаною громадою", - зазначив Шевцов.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко розповів, скільки в Україні залишиться територіальних громад після об'єднання. За його словами, кількість громад зменшиться у сім разів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції