Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять єдиний реєстр ветеранів, а в регіонах відкриють Ветеранські простори

До держпрограми фізичної, медичної реабілітації та психосоціальної реадаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей внесли зміни.

Найближчим часом в Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів, який дозволить визначити не лише кількість ветеранів, а й їхні проблеми та потреби і відповідно чітко зрозуміти шляхи вирішення цих питань. Запустять електронну платформу Е-ветеран, що повністю відповідає державній програмі з діджиталізації.

Відповідні зміни до державної програми фізичної, медичної реабілітації та психосоціальної реадаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей вніс уряд. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

У кожному регіоні створять Ветеранські простори, які стануть єдиними майданчиками для надання послуг та сервісів ветеранам та членам їхніх родин.

Також створять Національний центр захисту психічного здоров’я і реабілітації ветеранів та їхніх родичів у складі держзакладу "Лісова поляна".

Відповідна програма розрахована до 2023 року і включає також питання забезпечення організації національних змагань "Ігри нескорених".

"Програма передбачає необхідні заходи та інструменти, які дозволять нам забезпечувати всі напрямки реабілітації та реадаптації ветеранів та членів їхніх родин, впровадити програми фізичної та ментальної реабілітації та реадаптації та загалом підвищити соціальний захист ветеранів і їхніх близьких", - зазначила міністерка в справах ветеранів Оксана Гаврилюк (Коляда).

Про реабілітацію ветеранів, що відчувають українські захисники та як їм допомагають адаптуватись після війни, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Зазначимо, що на рівні держави програми реабілітації розвинені слабо.

Відео Коли вчасна допомога надважлива: ветерани закликають побратимів не боятись відвідувати психолога

Нинішній ветеран для України - це ще досить молода людина. Тим, хто пройшов АТО, в середньому 42 роки. Вони мають родину, ходять на роботу, утім, все це без особливої радості. Бо після слів визнання і подяки, які чують на фронті, вони повертаються додому і стають невидимими.      

Коли вчасна допомога надважлива: ветерани закликають побратимів не боятись відвідувати психолога

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції