Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні триває гарячий, але забутий Європою конфлікт – президентка Естонії

В Україні триває гарячий, але забутий Європою конфлікт – президентка Естонії

Очільниця балтійської держави розкритикувала спроби поліпшити стосунки з РФ ціною України.

Європейські політики намагаються забути про війну в Україні та можуть поліпшити взаємини з Росією важкою для України ціною. Так вважає президентка Естонії Керсті Кальюлайд.

Свої побоювання вона озвучила на українському ланчі в рамках Мюнхенської конференції з безпеки. "В Україні не заморожений конфлікт, в ній забутий конфлікт, тому що багато людей хочуть забути його. Але це не заморожений, а дуже гарячий конфлікт, конфлікт що триває – я можу запевнити вас в цьому", - заявила вона.

Плейлист 95 відео Війна на Сході України. Актуальне

Найактуальніші новини зі Сходу України та зони проведення ООС дивіться у добірці сюжетів ТСН.

Війна на Сході України. Актуальне

"Що мене турбує – це те, що ми в Європі настільки жадаємо допомогти Росії, що ми можемо зробити це за рахунок України", - додала президентка Естонії. У своєму виступі Кальюлайд також зазначила, що європейці готові інвестувати гроші в Україну, однак для цього необхідно прибрати одну перешкоду. "Європа повна грошей і не знаходить, куди їх інвестувати, щоб отримати щось натомість, а Україна готова рухатися, сповнена потенціалу, але їй не вистачає однієї речі – верховенства права", - пояснила вона.

Тим часом міністр закордонних справ України підбив підсумки відвідин Мюнхенської безпекової конференції. Очільник МЗС заявив про загрозу зриву зустрічі в "нормандському форматі", яка запланована на квітень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції