В Україні відклали на рік електронне декларування, яке необхідне для скасування віз до ЄС

Дата публікації
Перегляди
7681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні відклали на рік електронне декларування, яке необхідне для скасування віз до ЄС

За словами Чумака, цей пункт відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю.

Сьогодні, 4 січня, нардеп Віктор Чумак, який є одним з трьох членів НАЗК, повідомив, що декларування всіх активів в електронному вигляді, необхідне для безвізового режиму, відклали на рік.

Як написав депутат у себе в Facebook, в прийнятому законі про бюджет з'явився пункт "про який ніхто не чув в залі".

"Цей самий пункт відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, яка передбачена Законом Про запобігання корупції і яка вводиться в дію рішенням НАЗК",- написав Віктор Чумак.

Крім того, він опублікував документ, згідно з яким електронне декларування вводиться в дію не раніше 1 січня 2017 року.  За словами Чумака, "саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи НАЗК є нашим головним обов'язком перед ЕС в частині отримання безвізового режиму".

Нагадаємо, що Єврокомісія на початку року запропонує ЄС вести безвізовий режим з УкраїноюЄвропейська комісія офіційно підтвердила, що на початку 2016 року внесе на розгляд Європейської ради і Європейського парламенту пропозицію скасувати візовий режим ЄС з Україною.

 

Не хотів починати рік із #зради, але куди дітися, якщо тут #зрадіще.В прийнятому законі про бюджет з'явився пункт про ...

Опубликовано Віктором Чумаком 4 января 2016 г.
Наступна публікація